İnstagram Düşmeyen Takipçi Satın Al

Yazar: Instavis

İnstagram takipçileri satın almayı denenirse, muhtemelen hep gerçekleşen bir senaryo ortaya çıkar. Binlerce Instagram takipçisi satın almak için yüzlerce hatta binlerce lira harcanıyor. Sonra, birkaç gün geçiyor ve bunun toplam para kaybı olduğu anlaşılıyor.

Elbette, takipçi sayısı arttı, ancak yayınlanan her şey herhangi bir etkileşime girmiyor. Keşfedin sayfasında görünmüyor. Hesap, temel olarak IG takipçilerini satın almadan önceki kadar etkin değil.
Herkes bu aynı hataya düşüyor: Aktif Instagram takipçileri satın alınmadı - bir sürü sahte bot satın alındı.
Bu kılavuzda size şunu göstereceğiz:

İnstagramda Takipçi Satın Alma 

Sahte Instagram takipçileri satın almanın tehlikelerine değindik. Hesabınızı riske atıyorsunuz ve temelde para israfı oluyor.

Flip tarafında, aktif instagram düşmeyen takipçi satın almak sadece çabalarınıza yardımcı olur. Sorun şu ki, gerçek Instagram takipçileri sattığını iddia eden bir sürü web sitesi var, ancak aslında size bot satıyorlar. Yani, Instagram takipçileri için ödeme yapmadan önce, dolandırıcı olmamanızı sağlamak için bazı ipuçları:

1. Hedeflenen Takipçiler Satın Alın

Yasal instagram düşmeyen takipçi satın aldığınızda aranacak ilk şeylerden biri, sizi takip eden hesaplardır. Meşru bir satıcı, hedef kitlenizin kim olduğu, en çok kullanılan hashtag\'leriniz veya rakiplerinizin kim olduğu hakkında ayrıntılar soracaktır.

Bu verileri kullanarak demografik özelliklere, yere ve ilgi alanlarına göre hedeflenmiş hesapların bir listesini oluşturabilirler. Sonuç sadece rastgele takipçiler değil, aynı zamanda üzerinde çalışabileceğiniz meşgul bir kitledir. Örneğin Etin Ötesine bir göz atın. Şirket hayvansal ürünlere vegan alternatifler yapıyor. Instagram takipçilerine baktığınızda, kitlelerinin son derece hedefli ve işleriyle alakalı olduğunu gösteren vegan ve spesifik bilinçli hesaplar görüyorsunuz. Ayrıca instagram düşmeyen takipçi satın al araması yaptığınızda hizmet yalnızca hesap adınızı isterse, genellikle etkileşimli Instagram takipçileri satın almadığınızın bir işaretidir.

2. Ucuz Instagram Takipçilerinden Şüphelenin Ve Dikkatli Olun

Çoğu için, yüksek kaliteli Instagram takipçileri satın almak, reklam kampanyaları yayınlamaktan önemli ölçüde daha ucuz olacaktır. Ancak, fiyat gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen öyle. Bazı siteler instagram düşmeyen takipçi başına 0.01 doların altında bir fiyata takipçi satıyorlar. Bu büyük bir şey gibi görünse de, takipçilerin beklediğiniz kadar yüksek kalitede olma şansı yoktur. Daha da kötüsü, takipçiler sonunda bot oldukları için Instagram tarafından silinebilir veya yasaklanabilir. Kaliteli takipçilere biraz daha fazla para harcamaktan korkmayın.

3. Şeffaf Satıcılarla Çalışın

Tüm “instagram düşmeyen takipçi satın al” endüstrisinin biraz gölgeli olduğu için bir üne sahiptir, bu yüzden kimden satın aldığınız konusunda temkinli veya dikkatli olduğunuz için sizi suçlayamayız. Instagram takipçileri satın aldığınız şirket, takipçilerinizi nasıl alacaklarını bilmiyorsa, bu kötü bir işarettir. Her takipçiyi nasıl elde ettiklerini adım adım anlatmak zorunda kalmasalar da, en azından size stratejilerini söyleyebilmelidirler. Örneğin, takip etme / takibi bırakma taktiği yapıyorlar mı? Farkındalık oluşturmak için tüm gün ilgili hesaplarla etkileşime giriyorlar mı? Daha büyük, yerleşik hesaplardan ses çıkarıyorlar mı? Daha fazla takipçi almak için yaptıklarına dair en ufak bir ipucu bile veremiyorlarsa, muhtemelen saklanacak bir şeyleri olduğu için. Ve neredeyse her zaman size bot satıyorlar.

4. Takipçilerin Büyüyüp Büyümediğine Dikkat Edin

Aktif instagram düşmeyen takipçi satın al araması yaptığınızda, sadece takipçi sayınızın arttığını görmemekle kalmaz, aynı zamanda katılım sayılarınız da artmalıdır. Bu yüzden alınacak takipçilerin takibi de yapılmalıdır.