Instagram’da Keşfete Çıkmanın Önemi

Instagram’da keşfete çıkmanın önemi oldukça yüksek. Instagram gönderileriniz keşfet sayfasında çıkınca milyonlarca kişi tarafından görüntülenmektedir.

Bu sayede gönderileriniz daha fazla beğeni ve izlenme alacaktır. Ayrıca insanlar gönderilerinizi arkadaşlarıyla paylaşarak ya da yorumlarda etiketleme yaparak etkileşim oranlarınızı arttıracaktır.

Keşfete Nasıl Çıkarım?

Keşfete çıkmanız için öncelikle gönderilerinizin ilk aşamada beğeni ve görüntülenme sayısının yüksek olması gerekiyor. Bu sayede gönderileriniz popüler gönderiler arasına giriyor ve keşfet sayfası tetikleniyor.

Bunun dışında yapmanız gerekenleri sıralarsak;

  • Gönderilerinizi diğer sosyal platformlardan paylaşın.
  • Gönderilerinizi beğenmesi için arkadaşlarınıza gönderin.
  • Takip Kutusu sitesinden beğeni satın alabilirsiniz. (Bu sayede beğeni sayısı yüksek olacaktır.)
  • Gönderilerinizi ilgi çekici bir şekilde tasarlayın.
  • Yorum sayısını arttırmaya çalışın.

Bu maddeleri uygularsanız keşfet sayfasında çıkmanız muhtemeldir.

Keşfet Sayfasına Çıkınca Takipçim Artar Mı?

Keşfet sayfasında yer alan gönderileriniz insanlar tarafından beğenilirse takipçi sayınızda orantılı şekilde artacaktır.

Örnek vermemiz gerekirse, 1000 beğenisi olan bir gönderiniz olduğunu varsayalım. 1000 kişiden 600 kişi sizi takip etmiyordu fakat bu 600 kişiyi etkilemeyi başarırsanız bu kişiler takipçi olarak size geri dönecektir.

Yüksek takipçi sayısına ulaştığınızda beğeni sayılarınız normal olarak katlanarak artacağı için keşfet sayfasında daha kolay şekilde yer alabilirsiniz.

Dilerseniz takipkutusu.com/instagram-takipci-satin-al/ sayfasından organik türk instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Yorum yapın